Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

ESTTO - Per Qdo Nat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

18/05/2017

2017-05-18T12:03:39+00:00

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

Imagine Films




Reff:
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,
Per cdo nate ,per cdo nate , per cdo nate baby
Thirrem per cdo nate...aaaa

Trupat renqethen kur bohen njo
Vec tym po lshon
Hajde ma ngat mos e le ti per ma vone
Po du met pas ty , all night long
En cdo sekond
Mos e meno jo ski mi ra pishmon

Vec ti e din qysh me bo syn
Ma t’bukur sem kan pa syt
Sa mire po dukesh kur po t’shoh ty naked baby
E di un ca menon ti
E di un qysh po don ti
Se pervec meje s’tbon mu ni kerkush ma hight






Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet