A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

ESTTO - Hajde Zemer  (Feat. Floriani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2018

2018-12-09T18:00:00

Featuring

Florian Beqiri

Muzika & Teksti:

ESTTO

Teksti:

Florian Beqiri

Orkestrimi:

Alandy

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment


[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden

[FLORIAN:]
Kur tpashe un ty moj xhan,
harrove sa t'kam dasht
Mas teje shum i kallt,
Edhe sa here duhet me ta thon

[ESTTO:]
Te dua, dua, dua me zemer,
Te dua, dua, dua me zemer
Ky shpirt e din sa tdon
çdo dite e ma shum je ka m'mungon

[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden

[FLORIAN:]
Une n'ty jom dashuru,
Zemer smuj me t'harru
Hajde tash ti rrin me mu,
Se per ty jom tu menu

[ESTTO:]
Te dua, dua, dua me zemer,
Te dua, dua, dua me zemer
Ky shpirt e din sa t'don
çdo dite e ma shum je ka m'mungon

[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden


Ky tekst u dërgua nga ADELAKartolina (2)

2019-02-02 00:02:16
Hajde zemër boma qaren
Hajde zemër mos t'vjen marre
E ki venin goxha t'madhe
Ti n'zemrën teme, un tonden
2018-12-26 16:09:59
Une n'ty jom dashuru
Zemër s'muj me t'harru
Hajde tash ti rrin me mu
Se për ty jom tu menu

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019