Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Pa Ndjenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

ESTTO

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Komente

Asnjë Koment

03/11/2019

2019-11-03T16:06:01+00:00Krejt kto ndjenja i majta mrena
Se kam prit qe shpinen
ti mu sot ma kthen
Jam akull mrena,
E vuj me ndjenja
dashnin qe ti mu kurr s'ma dhe

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen ma shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

A kam un faj qe s'jam me ty
A ka ma shpres mu kthy na dy
Ftyra jote mdel gjithkah
Nuk kam dasht me ty me u nda

Qdo dit un mendoj per ty
Edhe pse sjom mo me ty
Nga vetmia qe un kam
Kjo zemer per ty poqan

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen ma shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet