Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estto - T'du Hala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tash si t’ndaj shtratin une pa ty.. jo jo..
Vec kjo zemer e din sa, po duron..
Shpirtin pe dehi me raki
Prej merzis qe s’jom me ty…

REF.:
Sa kisha dasht me t’pa e, une met pa e..
E met thon qe t’du hala
Pse lype me u nda e
Thelle ne zemer, ti m’ke vra..

E di e di, as ti e lumtur sje
Me dashnin qe perkrah ke..
E di e di, pik ne zemer kom met mbet
Ton jeten sa ki me pas jete..
E di e di, sa vret nje dashuri
Si mujte mem lon vet ti..
E di e di, qe prap kthehesh ti.. ooo

REF.:
Sa kisha dasht me t’pa e, une met pa e..
E met thon qe t’du hala
Pse lype me u nda e
Thelle ne zemer, ti m’ke vra..
ESTTO
Publikimi: 09/05/2021
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO
Video Produksioni: BUG Production


Estto - T'du Hala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'du Hala".
3. Video është e këngës "T'du Hala", por nuk këndohet nga Estto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0