Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Jeta Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur te shoh sa me plotson
Kur te shoh sa me gezon
Qe t'kam fat
Ty t'kam fat
Zemren plot e kam me ty
As toke as qiell sa ndajn ne dy
Se t'du veq ty oooo

Ti je jeta jem
Se ti je jeta jem
Ne zemren tende gjej ngrohtesi
Jam zhytur ne shpirtin tend dashni
Ti je jeta jem
Se ti je jeta jem
Betohem qe ne zemer do te mbaj
Derisa vdekja te na ndaj

Zemer a e din qe s'ka largesi qe na ndan
Une edhe ti u betum perjet bashke
Sot ngrejme nje dolli
Te festojme per kete dashni
Zemren plot e kam me ty
As toke as qiell sa ndajn ne dy
Se t'du veq ty oooo

Ti je jeta jem
Se ti je jeta jem
Ne zemren tende gjej ngrohtesi
Jam zhytur ne shpirtin tend dashni
Ti je jeta jem
Se ti je jeta jem
Betohem qe ne zemer do te mbaj
Derisa vdekja te na ndaj


Ky tekst u dërgua nga LorianaESTTO
Publikimi: 14/02/2022
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO
Video Produksioni: Pavel X Maksim


ESTTO - Jeta Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Jem".
3. Video është e këngës "Jeta Jem", por nuk këndohet nga ESTTO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0