Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna Lima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Etna Lima është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 23 Korrik 2021, Etna Lima publikon videoklipin "Nëna". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Butrint Bicurri. Më datë 8 Dhjetor 2021, Etna Lima publikon videoklipin "Ti Je Si Ne"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Etna Lima

Komente 0