Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna Lima

Etna Lima
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Etna Lima është këngëtare. Më datë 23 Korrik 2021, Etna Lima publikon videoklipin "Nëna". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Butrint Bicurri.

Më datë 8 Dhjetor 2021, Etna Lima publikon videoklipin "Ti Je Si Ne".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0