Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna - Bingo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bingo... Etna
Bingo
Bingo...pom

Maksi:

Bingo Bingo ja qellove zemer
Je shum e mir numer 1 si femer
Ti e din qa du e qa po thu kur je me mu
Thjesht taman e kompletume je e veqant per mu
T'ha si karamelin , t'lepij si akullorja
Se jom ma i miri qekjo o kryesorja
Befasi um ke qellu jam jam per ty e jam me ty
Jo kerkush si un me ty qeshtu smundet me e thy
Taman une e di qe me mue po don me kon
Po ti je veq me mu e tash mos ja kaj at nan
Aman une e di qa po thu e qa po don
Bon ku po don me qit a ok xhanem tamon

Refren:

Bingo...Zemer ke qillu per mu
Bingo...E veqant je per mu
Bingo...Ti e din qa du pi teje
Bingo pom qon me ta lon ni sheje./2x

2-Rim:

E kom 1 aftsi pse prej meje smun me u nda
Ri 1 dit larg pi meje ty t'kap 1 alergji
Thir n'telefon e don me dal thu a bon...Bon...Ok une thom kjo na del e na takon
Bingo o oo je shum e mir loqko je si çoko
Perfect je kon jom edhe ki mu kon
Un me ty qdo here jem po zemra ty ta don
Une ty ta boj qiko naten e gzume
Veq mos i thuj shoqeve qe me mu je e r'zume
Ah per mu syn per mu osht njejt
A pe din at shoqen qysh tha a e ke vrejt

Refre:

Bingo...Zemer ke qillu per mu
Bingo...E veqant je per mu
Bingo...Ti e din qa du pi teje
Bingo pom qon me ta lon ni sheje./2x

Pim-V:

Qeshtu une jom zemer bingo m'ke qellu
Bingo ta bona heren par ku t'kom taku
Buzqeshjen ma dhe buzqeshjen pe don a
Jo bre zemra jeme une ty ti dho tetona
Jo ja jo une veq lujta pak hajgare pak
Se e di qe je e bukur je me stilin e qart
Ama une jom me ty veq deri t'lind dielli
Tani dalim jasht se u kthjellu qielli
Tani don relax e e pim 1 caffe ex
Me hjek pak merzi se mu ka bo komples
E ti mos u merzit syn se kshtu e ka jeta secili punt e veta

Refren:

Bingo...Zemer ke qillu per mu
Bingo...E veqant je per mu
Bingo...Ti e din qa du pi teje
Bingo pom qon me ta lon ni sheje./2x.

Yeah King Records Production.
ETNA
Maksi , 2-rim , Pim-V.
Yeah

Refren:

Bingo...Zemer ke qillu per mu
Bingo...E veqant je per mu
Bingo...Ti e din qa du pi teje
Bingo pom qon me ta lon ni sheje./2x.


Ky tekst u dërgua nga ...:::gh0st-buster:::...Etna
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Etna - Bingo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bingo".
3. Video është e këngës "Bingo", por nuk këndohet nga Etna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etna:


Komente 0