Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etna - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndëgjues të ndëruar siç ju kemi paralajmruar edhe më parëvullkani ETNA mund të shpërthej në çdo kohënë çdo moment kur ju nuk e pritnitash më ai është aktivizuar jo në Itali por në trojet shqiptare.

Mirpo duhet cekur se sipas analisve llava e saj ka filluar të zgjërohet jo veç ne trojet shqiptare po edhe më gjërë.

put on
put on

ETNA tash po vim qe albumin pe bim
Na shperthejm si vullkan na e dridhim çdo bin
Se na jena ata që me neve nuk ka
Nese ti neve na nin lirisht thuj ETNA.

ref. 2

ETNA
PIM-V
MAKSI
2-RIM
ETNA SHPERTHEN VULLKAN

ETNA
2-RIM
MAKSI
PIM-V

ETNA
2-RIM
MAKSI
PIM-V


Ky tekst u dërgua nga Blendar GerguriEtna
Publikimi: 25/02/2010


Etna - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Etna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etna:


Komente 0