Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Etno (Part 2) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Miresevjen ne boten time ne jeten time ne tmerr
Neper rruget e mia qe jane shenderruar ne ferr
Dhe cdo gje fund merr nese implikohesh ne sherr
Bomben ne kerr dhe shihemi prap ne ferr
Diku ne terr ne situate te tensionuar
Shpeton vetem nese ti e ke koken e blinduar
Loja ime eshte fer mbaje mend edhe nihere
Andaj ik nga problemi theje qafen menihere
Nuk jam killer as njeri I terbuar
Por gjith` kam reaguar kur rreziku eshte afruar
Kur me kan mashtruar perjashtuar stilin tim
Por shpejt I kam shuar hakmarrja eshte gjaku im
Ne kete rruge per mua asgje nuk behet vone
Dikur K.OL.C e tash Death Zone
PRC thugs nje krah I imi pozitiv
Une jam shume I qete po` rrethi im eshte agresiv

Etno engjut 4 life
Ky eshte stili im
PRC thugs
Boss playaz pa dyshim

Pimp playaz si gjithmone pidh ( Pi aj di eitch ) ne tregim
Flas per stilin tim boss playaz pa dyshim
Ne hotel me pese yje domino kesh joint pak
Doberman afer vetes dhe nje Skenderbe konjak
Para deres kadillak ne kamish hash pak
Mc`M ortak ne nje pune perlyer ne gjak
Ne atak maniak me nje cak adekuat
I mbushur dukat ne mission delikat
Money ne kazino me femra mbi biliard
Muzika per qefi i rrethuar me bodyguard
Dhe vazhdoj me hennesy me shishe duke pi
Diku larg tash ne villen time ne periferi
Dhe ne sefin tim pasuri e mbuluar
12 shifra ne ekran me kod te sistemuar
Dhoma ime e punes le ta quajme kabinet
Mban simbolin tim dhe per ty dicka secret

Etno engjut 4 life
Ky eshte stili im
PRC thugs
Boss playaz pa dyshim

Jetoj sot per neser si nje militant lokal
Nje pirat I rruges dhe vetem pak banal
Gjithmone aktual por ne sulm efektiv
Ne lojen e femnes me nje rol pozitiv
Negativ me ty nese je armiku im
Dhe te gjitha te mirat nese je miku im
Do te jesh me femnat e mia rri pa frike mos u dridh
Por mos harro se krejt jeta nuk osht pidh
E derisa une te flas nuk ndodhem veç vet
Me mua eshte borebardha ime ne krevet
Etno engjujt 4 life ky eshte stili im
Prc thugs gjithmone mbetet krahu im
Njerz`t e mi tash me kan hyre ne gjak
I dirigjoj nga baza dhe flas vetem pak
Policet nen maske kafshate e lehte jane
Te nesermen behen viktime e krimit urban

Etno engjut 4 life
Ky eshte stili im
PRC thugs
Boss playaz pa dyshim


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0


Etno Engjujt - Etno (Part 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Etno (Part 2)".
3. Video është e këngës "Etno (Part 2)", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.