Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Shake Shake (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

100 kilogram mish dhe zjarri i ndezur ne oxhak
Ne mes te oborrit tash një tavoline e mbushur pak
Dridhen femnat nga muzika sonte te gjithë tani kercejne
Ne këtë tollovi te madhe nga një gote te gjithë e thejme
Gramafoni nuk pushon ta chon cdo neutron
Proton ne trupin ma shumë se bari te disponon
Biter Limon mos pi por q* mos rri ngreh weed ti weed ti
Një femen me anej rrin wannabe amerikano chikano
Veshun me lakosta me dosta hajne tosta me bosa
Shumë milet lezet nxehte po e sheh edhe vet
Ne këtë neje kam refleks kam oreks për seks
Pi beks eks dhe nuk kam asnjë kompleks
100% nëse mbrenda hin dichka ki me ngreh
Ky mu nxe nëse jo me bari atëherë me naj femen t`re

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh

Ngrehi bari i pari ntrip nket ven
Dhe pastaj e ndezin ngrehin secili tash me ren
Këtu jon Ibra nga Dibra Ermali nga Lezha
Baki i tpestit kat qe ja ka nise me shite tesha
Shabani nga Lluzhani Behari nga Gostivari
Nora nga Diaspora me origjinë nga Vlora
Abeja nga Peja mad Lion nga Prishtina
Tarzani nga Lipjani dhe Van Dami nga Klina
Hip Hop Non stop kjo neje ta qet ynyren
Dhe ta shton disponimin e djersa ta mlon ftyren
Tash nuk ka ma liker ne frigorifer
Shumë njerëz jon pi e ja futin gjume ne kerr

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh


Ky tekst u dërgua nga  axhem95Etnon
Featuring: Lyrical Son
Publikimi: 01/12/2005


Etno Engjujt - Shake Shake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shake Shake".
3. Video është e këngës "Shake Shake", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0