Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

100 kilogram mish dhe zjarri i ndezur ne oxhak
Ne mes te oborrit tash nje tavoline e mbushur pak
Dridhen femnat nga muzika sonte te gjithe tani kcejne
Ne kete tollovi te madhe nga nje gote te gjithe e thejme
Gramafoni nuk pushon ta chon chdo neutron
Proton ne trupin ma shume se bari te disponon
Biter Limon mos pi por qi mos rri ngreh weed ti weed ti
Nje femen me anej rrin wannabe amerikano chikano
Veshun me lakosta me dosta hajne tosta me bosa
Shume milet lezet nxehte po e sheh edhe vet
Ne kete neje kom refleks kom oreks per sex
Pi beks eks dhe nuk kam asnje kompleks
100% nese mbrenda hin dichka ki me ngreh
Ki mu nxe nese jo me bari atehere me naj femen t`re

Shake Shake, ***** Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh

Ngrehi bari i pari ntrip nket ven
Dhe pastaj e ndezin ngrehin secili tash me ren
Ketu jon Ibra nga Dibra Ermali nga Lezha
Baki i tpestit kat qe ja ka nise me shite tesha
Shabani nga Lluzhani Behari nga Gostivari
Nora nga Diaspora me origjine nga Vlora
Abeja nga Peja mad Lion nga Prishtina
Tarzani nga Lipjani dhe Van Dami nga Klina
Hip Hop Non stop kjo neje ta qet ynyren
Dhe ta shton disponimin e djersa ta mlon ftyren
Lezet sherbet kur dikush para teje nfushe I qet
Nxet termet prek dichka qe nuk e din as vet
Merr dicka eks me chu naj muhabet me kallxu
Qefin per me shut per ma mire naten me vazhdu
Dhe mu koncentru per me punu
Kurgjo anash mos me lshu e me perfundu

Shake Shake, ***** Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh
Etnon
Publikimi: 21/11/2003
Festivali: Kënga Magjike 2003


Etno Engjujt - Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nate".
3. Video është e këngës "Nate", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0