Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Etno Engjujt - Kolazh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh".
3. Video është e këngës "Kolazh", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt - Kolazh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

14/11/2006

2006-11-14T22:03:30+00:00Rruges kur shkon duke qije shum
nje kar te madh mban ne goje (goje)
aaaaaaaaaaaaaaaa
ti don te qiesh me mua si nje femije
mbolle ne aren time nje frut te ri
haaajde moooj beeejaaaa mojj merma lule ket safet ne goj(safetin ngoj)
a ka luj ato burime ti moj buz karapidhja ime
ti moj buz karapidhja imee
refr.......
ooo aman aman amanee o te keqen per piqken tende aman aman eeeee
Qihemi me goj nuk flasim mos po prishemi te mos pelcasim mos po prishemi te mos pelcasim
refr.......
O filxhan babaxhan qije moj tu befsha kurban
qije kuqken qije se te paska hije dil moj dil te haska ne pidh oh moj dil moj dil te haska ne pidh
Pa dil ti pidhi zi mka shku menja du me t'qi dil mooj


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet