Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etno Engjujt & Don Arbas - E Shtune (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Shtune (Remix)".
3. Video është e këngës "E Shtune (Remix)", por nuk këndohet nga Etno Engjujt & Don Arbas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt & Don Arbas - E Shtune (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.5"

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.2"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003

Pjesëmarrëse në

Festivali i 40-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Don Arbas

01/06/2003

2003-05-31T23:00:00+00:00pregatitem per me dal e shtune e 14 e qyteti sot esht retherrt rretfajllerin me veti parti deri ne fyt , ishalla sot m’del naj sen. veq mi pa ty po qohet stnxen veni ven se maestro um ngu mu moti smu ka bo varr sont un jom n disponim dhe ndjehem sikurr ma pare. diskoteka osht plot rrini anash VIP mandej keni bee-acha i abc dhe ndonjera prej tyre papritmas te qellon aq e keqe sa as viagra sun t ndimon dhe kur n baskim ah mund te ndegjohet te bejm ndonje nje femen e re me brusfaterat futeini . mercedeska te bardha hobi i saj eshte tenisi qdo gja ka ne bot i mungon veq penisi. me do ora ajo ne dor e nje voth ne hun dhe ja nis loja ime me te ne ket te shtun.

(3 here) E shtune eshte sonte babe

por ka dhe shum te reja diku brenda ne sall qe per here te par mami i ka lan me dal qe ne shkollen fillore dikur ishte misi stines mami i vet stjuardes n’aroport t’prishtines
menjemadhe edukuar nuk i nxenet
veni ven i ka bo ni par byth e tash mu mshet men me ni got vodka shweps vadavum e pin kur te shkon te shpia
mami prit se po vi dhe vazdhoj te mendoj kon ta shti ne dor se mkan met disa kondoma ende mu pa i perdor
dhe shikimi mu drejtua te nje femer pas shpine nje femen shum e bukur me leze e latine. e mora per dore nga shoqria u ndava shkuam ne VLC apo diku ne’beach’batllava ne villen time tani kanta ishte me shkum nje seri erotike e pasoj me ket te shtun.

(3 here) E shtune eshte sonte babe

kthehem ne diskotek dhe ne papritur terri dj meka katastrofa dhe tekno be njeri por tekno loja tani si duket perfundoi nje femer me me goj mikrofonin po menoj nisi fort loja ime me lezen latine qe e kapi per beli gjersa une i rri pas shpine. nje vajz e kurves dhe me bitch profesion trupin e mir po aa cicat me selikon . te provohem nga lezeti vazhdoj moj loqk gjerisa me ne fillon loja rrullet rus por ne veren e ardhshme nuk kena diqka ne plan ishalla jom ma me fat apo vaktin kam. dhe keshtu shum shum shpejt e marrim rugen e kthimit per ne shtepi se i erdh fundi i argetimit ndoshta ne shtepi dikush argetimin e vazhdon ne tripa te keqij ni tekill pak kryp dhe limon

(3 here) E shtune eshte sonte babe


Ky tekst u dërgua nga  artina
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet