Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Etno Engjujt - Fuck With Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck With Me".
3. Video është e këngës "Fuck With Me", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt - Fuck With Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Etno Engjujt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.
you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.

cant you see dog she wants to fuck with you.
perderisa vazhdoj
dalim nga kjo tollovi.
marim me vete pak mish
dhe nji shishe raki.

ma ke cu tensionin keq ma ke qit djersen ne ball.
tash nuk ekziston pytja a ma jep a nuk ma jep.

you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.
you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.
you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.
you, you dont wanna fuck with them so fuck with me.

come on come on.

click, click


Ky tekst u dërgua nga Erionvlonjati
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet