Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Etno Engjujt - Monika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Etno Engjujt"
ooh whoou

Genci:
Shtepia e saj me oborr
qeni vjeter ne kuzhine...
hyn nga dera permas
pa e prish qetsine
baba i vet ishte i [...]
tash ne katin e tret
nena saj ne te dytin
ndersa na ishim vet
hy ne dhomen e saj
e mbylli deren me dry
monika osht ni femer
qe te kall edhe ty
shtrihem bashk ne shtrat
dhe ja nis paraloja
kur e sho trupin e zhveshur
me shkon lengu nga goja
dhe i gjuhem tasht [..]
trupin ja prek..
sidomos mes kembeve
se aty me terhek..

[..]


Ky tekst u dërgua nga Meritta*
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet