Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Vitamin E Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Gentz:

Vitamin E para se mu nxe e vrej Vitamin E 3 milion kalori tripi jem kur bona dhe,
2 her e plus terapi e ksaj muzike t'repit,
Vitamin E me paketim t'mir edhe n'Cd-e,
e vozis E,e prodhum ne Prishtin prodhim vendor i eksportum deri ne janin,
I testum kimikisht i bllokum idealisht,
ni projekt i kuptum seriozisht...

Vitamin E ni zbulim i kohes s're
se per vin nuk e din qe fillon me te nxe as(vitamin C-e,Vitamin E)

(vitamin C-e,Vitamin E)

Jeh jehh jehh jehh...

Miloti:

M'bahet ne vend te ngroht te Therondes
zemer ose mes dy koheve normal nese je femer,
Afati nuk i skadon
esht me vul te siguris,
i lejuar nga Ministria shendetsis
Vitamin E nje terapi per apetit
tjep tret motiv ide tjep ma shum dit,
Kqyre mos e konsumo nese esht pirat,
se nuk e ka kualitetin e sakt e me afat,
Vitamin E nje formul e kohes s're
ske nevoj me lexu,
lexoje para se me ble
Per tension,sheqer,shtypje e percjell,
Vitamin E nje funksion qe t'sheron per dhembje fiesta per trip anormal,per intelektual,urbaban e banal,
krejt ky muhabet per ket nat t're
shkon per ni sen qe thirret Vitamin E...

(Vitamin C-e,Vitamin E)2X


Ky tekst u dërgua nga FloraEtnon
Publikimi: 01/12/2005


Etno Engjujt - Vitamin E
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitamin E".
3. Video është e këngës "Vitamin E", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0