Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Ai Te Ka Ne Shtrat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Te Ka Ne Shtrat".
3. Video është e këngës "Ai Te Ka Ne Shtrat", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Ai Te Ka Ne Shtrat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

1 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Ref:
Sa Katile u tregovee jalllla
si s'të erdhi pak gjyna?! 4x

Yeahhh

GenTz
Ej maa dyshimi m'kthen keq
kur aj t'ka ne shtrat a une n'fotografi veq {aha}
sa her qe shtrihem dije
ftyra jote mma percjell si hije...
shum inat t'pakten t'kishe zgjedh ma mir
e ky fakt ndamjenn e bon ma t'veshtir
dehem pi got mas gote
sot vuj ma shum se osht ditlindja jote
dite e madhe per ty e feston
um dhemm qe nje tjeter t'puth e ta uron
pret njerz me ty rrin me ty deri ne fund
se aj ta din vleren qee kurr s'ta ditaa unn
kyy pendimm rrjedh ne qdo ven
i miss you so much se ki iden
m'prek per ty qdo kujtim
ksaj radhee definitivisht faji smet jetim.

Ref:
Sa katiLeee u tregove jamlllla
si s'të erdhi pak gjyna?!2x

ey mma...

Mc'M
Luftoj mos mu vrejt e kom veshtir
e di mes nesh mo s'bohet mir
je lodh me mu je me tjetrin tash
se t'jep gjithqka qe une nuk ta dhashh
maa duhet me ta thon ne sy
nese ty t'dhem ki ku mu kthy
qdo pik ne gjam shiun qe vjen
t'kalumen para hundvee po ma kthen
e di kthim prapa nuk ka
qdo pik krenarie te Une e Ke vra
thjesht nuk ka shenja t`mira
atij i jep buzqeshjee a mu dit t'veshtira
t'lutem mos rri {jee } ku une rri
mos dil ne ato vene ku une ton naten pii
s'kishaa dasht met paa prej dhembjes e them
jo qe nuk du po kur t'shoh pom dhem {jee}

REf:
Sa Katile u tregove jalllla
si s'të erdhi pak gjyna ?!(2x)


Ky tekst u dërgua nga Eddii   FloOrAa
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet