Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etnon - E Di (Feat. Minatori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E shtune veni osht ne flame
si gjith fun ne qdo skej
e boi mir ska lidhje ku
club, bazen a barbecue,
pak stone castle, pak sambuca
hip hop, rock a darabuka
we don't give a f**k
po shloi muzik per kejt kapak,
wua ktu krejt pi njoh
po sa vlen kjo kur ty s´pot shoh,
disponimi low pa ty ne ket ven
atmosfera bjen nese ti nuk vjen
ti flet omel mos t´foli per mu vesh,
ti kcen seksi krejt e qon pesh,
e di qe ki qef me ardh ti ktu
i nij hapat e tu huu qe me thoin...

Minatori:
(Qe me thoin se ti dO te jesh ketu)
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x4

Ka shum tjera qe i njoh
(ngom)
po ma mir se ti spo shoh,
pak pa ty nuk nihem mir
me telefon n´dor mos rasisht po thirr,
po sillna e po pij e po pres me ardh dhe ti
me ma bo nejen shum ma mir
me ma bo pijen shum ma t´mir
du met pa tu kcy
edhe po du me t´pah ty n´sy
edhe qa u bo sonte pom mungon
ku o problemi me dit a bon?
Porosis njo vin dy a tri
shoqet i ki ktu jan pa ty,
kur mas paku une pres
ne telefon vjen 1 sms.

Minatori:
(Qe me thot se ti do te jesh ketu)
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x8

Nje munges pe ndjej
me sy un ty s´pot gjej
pa ty s´kom trip,
pa t s´kom funny
kam nje muges pe vrejme sy
un ty s´pot gjej
pa ty s´kom trip,
pa ty s´kom funny...

MINATORI:
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x8

Ky tekst u dërgua nga E-m-a   Strong   bzzzzFeaturing: Minatori
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0


Etnon - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.