Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Disponim N'shishe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Disponim N'shishe".
3. Video është e këngës "Disponim N'shishe", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Disponim N'shishe  (Feat. KAOS)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  142

Këngë e albumit:

"7th Chapter"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Komente

1 🔥

Featuring

KAOS

25/06/2012

2012-06-25T20:17:59+00:00Gentz :

me 2 shishe jack jack une irr deri von
sa her qe nuk jom trip te mir ose mer real oo
no matter ku jom nsken apo nshank
mu me gjen shum leht vec kshyr kush o ma drunk drunk
e ata qe s'pine kshyrin vec ka na
ata keshin me neve e na keshim me ataaaa
kur je i pit komplekset t'ikin krejt
zemer nese frajerin e ki gay une jom straight

Reff :

kur jom i pit pit une thom zdi ca me bo
se jom i pit pit masnej thu mfal mfal mfal
kur jom i pit pit une thom zdi ca me bo
se jom i pit pit masnej thu mfal mfal mfal
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la

Vig Poppa :

sonte jom i pit man tnesermen nuk di sen
m'vesin a ke pi une i rrej qe nuk po di seeeeen
te ton ja bojn alkohol e une disponim en shishee
e per ty qe spin kurr qe 1 fuckin vodka vishnje
edhe mu ni raki t`shpis ja ni Skenderbeg t`Shipnis
kto e din te ton ska kush qa me thon pi ma shum se un te shpis

Reff :

kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la

Lumi B :

O mirsevini a po don jack
ala pa u ul mir ma bin vet
edhe njo edhe njo deri n'mengjes
manej m`qojn ne shpi tum bajt si thes
mfal mfal ce tkom thir dje edhe moti e di qe je n`lidhje
edhe ki frajer qe 3 vjet edhe kur tem nxen ka mem myt krejt
nuk kom kerr as bicikell skom femen po kom krigell
veti kejt qe me njohin qashtu osht kom dal i pit edhe n`pasosh

Reff :

kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la

Miloti :

njo njo dy dy tre tre rruger boj tetshe
edhe niher njo njo dy dy tre tre rruges boj uoop tetshe tetshe
pi per disponim ka niher pa pi jom i pit
e shoh njonit doket im sexy and i know it
a po don jack ajo ma bon im love in vodka
ja jepi me provu ma bon buzt po ti soska..

Reff :

kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
kur jom i pit (pit) une thom zdi ca me bo
se jom i pit (pit) masnej thu mfal mfal mfal
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la
hajde ti me mu sonte hajde ti me mu la la la la la la la la la la


Ky tekst u dërgua nga Donn Timma   EdisonACT   Danish   Martinoli   QWERTY
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet