Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etnon - It Don't Stop (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  542Eii Eii ...
A tkom than se .. I drop it like is hot
Une Step up in a Club, krejt e din .. WHATS UP
Jam ai tipi nga Shqipnia , i dashtun nga rinia
Sa her se hina mrena , me kapuqa me shamija
Kena femrat ma klasik , tipi sarkastik
Juve po ju vjen inati se kerkujna sja rrasi
Noizy bombastik , me fllow fantastik.
Mr.Lova Lova ose , Mr.Can Touch mee
Jom i paprekshem , emer i pervetshem,
Dallona prej krejtve, (I Perjet'shem...)
Aumm ..and I Drop it like I'm bad boy !
Dhe kur tum shihni krejt mthoni:
IS A BAD BOY !

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

Me Jack and Soda,
Kurrizi bjen ne sofa,
Me puro Butana,
Boj tym deri sa të ngopna
Si Marco Polo,repin e kom Manie,
Lundroj neper hip-hop ,
Se jom 'Zote shpije'
Zoouus in this game
Ftyrat ndrrohen
krejt bohen i try to say,
...
Prap pe bojna me qef
edhe pse me 30 e ma shum
vjet,skan shum rendsi
kur na e bijna ,
..
e nese e kom gabim bindem,
Music is my life , and
Rap is my KinGdom.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

I Specializun ajrin
me bo t'elektrizum
kado qe shkojn njerzit
emrin tem e njoftun
him neper cluba material per DJ
inspirim per femnta ton naten po kcejn
Hot.. SPOT ky sen dhez edhe pa SPOT
B-H-D niveli i arritun HIP-HOP.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...


Ky tekst u dërgua nga Shahin   Shputa   harry   lazi779   YanaOtr   Defrim10Etnon
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/07/2012


Etnon - It Don't Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "It Don't Stop".
3. Video është e këngës "It Don't Stop", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 29