Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Pergjithmone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pergjithmone".
3. Video është e këngës "Pergjithmone", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Pergjithmone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  113

Këngë e albumit:

"Hite Verore"

Këngë e albumit:

"7th Chapter"

Komente

4 🔥

26/11/2012

2012-11-26T19:31:54+00:00

Yeahh ..Ky sen shkon per ty
Listen to me , I can love u better

Po tshoh me to , nliquer store e butique
Sa inati mvjen kur tshoh me mashkuj t`tjetres lige
Disproporcion darling ti je yll qe bon drite shendrite
Dallimi per gjate tij osht si nata me dite
Je femen qe mendon para se me fole , e rralle
Edhe ndjenjat e mia te fjetuna ti i ngjalle
And I love you more than i thought i could love someone
Ti je motiv per mu , por prej tjetres ane
You drive me crazy kur tshoh me to ty alone
Kur e di qe mundem me te dhon` ma shume se ai qe ofron
Me mu je ma e lumtun se me to I guarantee
I can love you better baby ma shume se ai njeri believe me

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family

Sunshine kur tshoh me to I cant even breathe
Cuz i cant believe me cfare mashkulli je lidhe
Disproporcion darling sikur dita me nate
Bonafide ska shprese me te , theres no hope sweetheart
Hej , and I miss you everyday pa tpase afer asnihere
Edhe prej larg te ndjej , edhe malli me merr
Per ty per , zanin tond per your face your everything
Ti je femen qe len pershtypje you are my shining
Star

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family

Ti mendon qe e vlen por e ke kot
Nese pernime e vlen ajo vet t`thot
Qe ka ndjenja per ty
E ka vendose jeten me ty
E kur tsheh ne sy t`tregon
Qe ska me te thy
Afer te ndjen ne zemer dhe ka besim n`ty ( listen )
Kur dy njerez duhen vrehet
Zemra rreh e buza zbehet
Gujt prehen gjaku nxehet
Merr krah vetmia thehet

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet