Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etnon - She Is Hot (Feat. Blasta & Big Basta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI:
Shes really really really hot bejbe
menon per ty qdo nat a lot a lot bejbe
per qdo problem i got the ....
E OOOOH youre my fantasy....
..................
..................
i do true se mpelqen
era jote zemer ...... po kcen
...... gjithmone me buz ngaz
ajo femen din mu ......
..... shes really hot
bota esht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

BIG BASTA:
sa mir nis dita la es la bonita
ndez gramafonin si nhavana pa drita
shum vap veq kmisha me orkida
dal shum i qet se pom pret mamasita
per ate fytren tate do merrje autostrad
kom vetem si i qmend vajtje ardhje
jom tipi qe per ty gjej rrugdalje
pyte dhe pasqyren kush e meriton medaljen
je borbardha po e nxime pak nga djelli
un jam princi jot kohet e fundit shtova kile
GENCI:
i drive me crazy evrey fuckin day
killin me softly sa her jom knej
BIG BASTA:
Se kom iden se sa shum to sgjas
kur nje femer kaq e nxet merr flak flak
mke bo locco kom net qe nuk flej
tripa me menime sikur te dy edhe flej

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI
kjo esht vera jote paske fat
nuk ki konkurenc kur del qdo nat

MILOTI:
tipa afer , afer teje
trying to make impresion po ti nuk e vreje
prezenca jote i bon tjerat xheloze
kompleksohen vrehen gjeste nervoze
femnat sikur ti mbojn mu ni okej
qdo detaj n trupin ton pe vrej
pamja e qmushme lekura e lmushme
ndjenja qe tkom afer e lakmushme
beautiful shes very hot
bota osht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot


Ky tekst u dërgua nga MadhEtnon
Featuring: Blasta & Big Basta
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/07/2012


Etnon - She Is Hot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Is Hot".
3. Video është e këngës "She Is Hot", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 1