Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Etnon - Ça Bon Per Mu  (Feat. Fajt & Dj Dagz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

18/07/2016

2016-07-18T09:15:36+00:00

Featuring

Fajt
Nuk është shuar akoma jehona e klipit të tyre “Turn me on”, dhe Etnon sollën një tjetër këngë verore për fansat e tyre. Në bashkëpunim me Fajt & Dj Dagz, Etnon kanë lansuar me klip hitin e ardhshëm “Ça Bon Për Mu“. Kënga është një tjetër prodhim i suksesshëm nga BlackFish, ndërsa videoklipi është xhiruar në hotelet lluksoze të Turqisë. Në këtë hit veror, shikojmë Gencin dhe Fajt tek kërcejnë nën ritmet hip-hop bashkë me vajza bukuroshe. Kjo këngë përfocon suksesin e hiteve të firmosura nga Etnon, të cilët janë mjaft të angazhuar edhe me koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet