Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Etritt - Gucci Nike  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2017

2017-11-09T17:54:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gucci Nike" kënduar nga Etritt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Etritt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Etritt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet