Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etritt & Mecca - Punt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/05/2017

2017-05-26T19:51:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Punt" kënduar nga Etritt & Mecca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Etritt & Mecca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Etritt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet