A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Etritt - Krejt Mahallat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2017

2017-12-22T18:01:17

Ref.
Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Tu bo pare krejt mahallat

Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Nvija tbardha krejt mahallat

Verse 1.
Kejt mahallen e kom gang
Kejt mahalla jon my friends
Do nuk i kom ninstagram
Ama i kom nqdo moment

Kejt mahallen e kom gang
Kejt mahalla jon my friends
Do nuk i kom ninstagram
Ama i kom nqdo moment

Une po foli per trend
Ti nuk mun me nxon qet tren
Permas kejt gangi bon bang
Nuk qojn mesazh ninternet

Njona ala o kam pret
Ntel veq per epsh o ka thret
Ama mos tfolem shum veq
Se del e kejt dellat naj qet

Ref.
Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Tu bo pare krejt mahallat

Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Nvija tbardha krejt mahallat

Verse 2.
Folem per pare mosvet
Folem per party mosvet
Noborr jena tu lujt basket
Nkit shit sikur nshpi jom hasret

Kejt mahallat respekt
Sun e mer kur se jep
Nese me neve je keq
Kurr sun mer ti respekt

Ref.
Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Tu bo pare krejt mahallat

Tu mrri te maja
Senet e mdhaja
Kejt mahalla
Nvija tbardha krejt mahallat

Verse 3.
Ye kejt e kalla
Kta nuk i vraj se sjon instrumentala
Cocaine kejt mahalla
Thiret uzi qihet nana

Hor e gat tash kputet vallja
Kejt mahallat naper shkalla
Per te maja kejt mahalla
Hora gat tash kputet vallja

KREJT MAHALLAT TU BO PARE KREJT MAHALLAT
N’MELODIA T’GJALLA I MYS ME VOCALA 2x


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019