Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Etritt - Shihem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mixtape Cv"

Komente

Asnjë Koment

23/04/2017

2017-04-23T18:10:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shihem" kënduar nga Etritt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Etritt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet