A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Etritt - Sy Me Sy


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/02/2019

2019-02-24T17:03:17

Lyrics:

Etritt

Video Production:

Black Fish EntertainmentSorry, this song lyrics is not yet available "Sy Me Sy" sung by Etritt.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Sy Me Sy".
The music video from Etritt attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Fatlind Avdyli - Sy Me Sy

Po du veq me tpas un afer
me kon sy me sy
me ta kallzu drejten
se qka mendoj per ty (2x)

oh, me ke lendu shum mua
me ke shgenjy
sme ke besuar kurr
qata nuk du me ty (2x)

Po du veq me tpas un afer
me kon sy me sy
me ta kallzu drejten
se qka mendoj per ty

a thu a mke vet najher mua
perqka je kthy
pse zemren ma theve
dhe prap don me ma thy

se ke kuptu kurr se
ti sherrin nuk e ki jo
fol per ato dite qe
tkum shrujt merrzi po

spo qkam me bo se
na dy nuk po vrejum
nuk e di qka na vyn
edhe nese bashk kthejum

gabime spo falen
prap njerzit spo nalen
tu shtrru benzin per mrrena
dhezen tu bertit kallen

xhelozia tjerve
prap don me na la mbrapa
spo due mi nije
du me ndreq zemren qe e vrava

ey, athu a mdon hale
athu mdon hale

a ki kujtime qe ti kom dhan
un hale

nuk e di kjo se ku do na qet
nese ma nuk shihem
ta kum lan andrren apet

po du veq me tpas un afer
me kon sy me sy
me ta kallzu drejten
se qka mendoj per ty (2x)

me ke lendu shum mua
me ke shgenjy
sme ke besuar kurr
qata nuk du me ty (2x)

nuk du ma
nuk du ma
nuk du zemren me ma thy

nuk du ma
nuk du ma
se ti mu me ke shgenjy

nuk du ma
nuk du ma
nuk du ma me kon me ty

nuk du ma
nuk du ma
se ti mu me ke shgenjy

nuk du ma
nuk du ma
nuk du zemren me ma thy

nuk du ma
nuk du ma
nuk du ma se ti mu me ke shgenjy

nuk du ma
nuk du ma
nuk du ma me kon me ty

nuk du ma
nuk du ma
se ti mu me ke shgenjy

----

po du veq me tpas un afer
me kon sy me sy
me ta kallzu drejten
se qka mendoj per ty (2x)

me ke lendu shum mua
me ke shgenjy
sme ke besuar kurr
qata nuk du me ty (2x)

3-vellaznia - Sy Me Sy

Vers(1)
Sy me sy ne rrinim
bashk e tu i pi raki
n'dal kadale ja kem
nis me fol per dashni.(2)

Refren
Eja sonte shpirti jem
eja ti me mu se kete
nat ne dy s'bashku
dojna me kalu.(2)

Vers(2)
Me pelqen keshtu
si je e si buzeqesh
e veq tjert largoj
prej teje mori
pellumbesh.(2)

Refren
Eja sonte shpirti jem
eja ti me mu se kete
nat ne dy s'bashku
dojna me kalu.(6)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019