Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu - Me Lendove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Ne vujtje nuk shko moo
Ska rrug tjeter vec me u nda
Zemra du me mplas
Se tradhetin borxh sta kam pas
Seshte hera e par qe ti me lendove
Zemren ma theve me shume pjese
Premtimet ti shpejt j harrove
E kurr me fal nuk me the
Seshte hera par qe ti me lendove
Zemren ma theve me shume pjese
Premtimet ti shpejt i harrove e kurr mo fal nuk me the
Vetes vetes si ke lonn
Pergjithmon rruget tona u ndann
Kujtimet mbajn me qa
E mallkoj diten kur ty te kam pa
X2:Seshte hera e pare qe ti me lendove
Zemren ma theve me shume pjese
Premtimet ti shume shpejt i harrove e kurr mo mfal nuk me the


Ky tekst u dërgua nga XhhEugena Aliu
Publikimi: 26/03/2021
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Genc Prelvukaj
Assistant: Granit Ismajli
Executive Producer: Arsim Salihaj
Styling: Ezie Style
Make Up: Ela PeraEugena Aliu - Me Lendove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lendove".
3. Video është e këngës "Me Lendove", por nuk këndohet nga Eugena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eugena Aliu:


Komente 0