Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva - Shume Te Dua Por S'te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Merja frymë tek ty çdo ditë
Zëri yt ishte motiv
Nuk mësova si të ndjej
Unë thjesht e dija

Gjysmën time unë s'e kam
Pse më pyet kot si jam
Kur e di se jeta ime
Më s'është e imja

Dhe më duhet ta pranoj
Se dikush që më mungon do mbetesh ti

REF:
Se për mua kishte kuptim
Ndaj dhe zemra ty tu dha
E kujtoj, më vjen të qaj
Të besova, ja ku jam

Sa për mua nuk ishte film
çdo dëshirë e fjalë që dhamë
Dhashë një jetë të them për ty:
Shumë të dua, por stë kam

Shumë të dua por s'të kam!

Shumë të dua por s'të kam...

Do mësohem me këtë fakt
Nuk e di si do ja dal
Të jetoj 1 ditë të qetë
Të jem sërish unë

Mbase loti është gabim
Kur e di, s'je fati im
Por të doja dhe kur ti
S'e meritoje

Dhe më duhet ta pranoj
Se dikush që më mungon do mbetesh ti

REF:
Se për mua kishte kuptim
Ndaj dhe zemra ty tu dha
E kujtoj, më vjen të qaj
Të besova, ja ku jam

Se për mua nuk ishte film
çdo dëshirë e fjalë që dhamë
Dhashë një jetë të them për ty:
Shumë të dua, por s'të kam

Shumë të dua, por s'të kam!

Shumë të dua, por s'të kam...

Ky tekst u dërgua nga Arla & AlexiaRenditja: Top 200
Publikimi: 12/05/2014
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Eva - Shume Te Dua Por S'te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Te Dua Por S'te Kam".
3. Video është e këngës "Shume Te Dua Por S'te Kam", por nuk këndohet nga Eva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eva Imeri:


Komente 0