Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva - Si Dje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Halo a po m'kujton si dhe
Te du pafund cdo dite me the
A bon me ma tregu
Pse s'rri me mu
Muj me t'besu un

Halo a po m'kujton si dhe
Te du pafund cdo dite me the
A bon me ma tregu
Pse s'je me mu
Me ke pretty

Zemren kam me t'fal
Se ti me fal dashing
Fryma pa ty ndal
Se frymen marr nga ti

Ref

Sa here largohem ti vazhdon me ndjek
Shikimi yt pa fjale po me vret
Ah me ma thon vec nje fjale ta di
Ta fali jeten ta fali shpirtin tim (2X)

A po thu se jam gabim
Per cdo lot eshte faji im
Vec ma thu njehere
Per ty sa blej
Njesoj si dje

A po thu se jam gabim
Per cdo lot eshte faji im
Vec ma thu njehere
A me genjen
Kur thu nuk ndjen

Ref

Sa here largohem ti vazhdon me ndjek
Shikimi yt pa fjale po me vret
Ah me ma thon vec nje fjale ta di
Ta fali jeten ta fali shpirtin tim (2X)Renditja: Top 200
Publikimi: 03/07/2017
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Eva Imeri
Orkestrimi: Ervin Gonxhi
Video Produksioni: Frame Company Albania


Eva - Si Dje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dje".
3. Video është e këngës "Si Dje", por nuk këndohet nga Eva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eva Imeri:


Komente 0