Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva Juga Murati - The Magic Of Your Smile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "The Magic Of Your Smile" kënduar nga Eva Juga Murati.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "The Magic Of Your Smile".

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 09/09/2021
Muzika: De Vox
Teksti: Jenny Jonas & De Vox
Orkestrimi: De Vox
Video Produksioni: Murati Video Production


Komente 0


Eva Juga Murati - The Magic Of Your Smile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Magic Of Your Smile".
3. Video është e këngës "The Magic Of Your Smile", por nuk këndohet nga Eva Juga Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.