Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Eva Ndoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  104
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Eva Ndoja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eva Ndoja eshte kengetare e re e cila eshte bere e njohur per publikun shqiptar per shkak te zerit te saj te vecante dhe sensualitetit. Ajo ka filluar karrieren e saj muzikore si nje hobi ku ne vitin 2014 ku ne bashkepunim me mikeshen e saj Fibi publikoi 2 kenge teper verore 'Namana' dhe 'Loqka jeme'. Më datë 17 Qershor 2014, Anonimos publikon videoklipin "Une E Kom", në bashkëpunim me Eva. Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

9 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

8
0
8
1
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Juvi

Kamela Islamaj

Erga Halilaj

Dorina Garuci

Adelajda Xhamani

Hersiana Matmuja

Marjeta Billo

Kieda Budini

Megi Laska

Barbana

Tags: Eva Ndoja, Eva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet