Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evans Rama - Dashuria Nuk Eshte Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ti buzeqesh dhe me le te marrosur
floket menjane i hedh po koken se kthen
une te therras ne emer, ti je vendosur
rrugen vazhdon e nuk di cte them

Tek ti me shtyn, nje ndjenje e cuditshme
nuk jam i dehur mendja po me tradheton
u lodha shume nga kjo pritje merzitshme
jo nuk kam faj, ti shume enderra me zgjon

Pas teje vajze, jam mrekulluar
nuk jam sic dukem me shiko ne shpirt
nese kam syte e turbulluar
ne zemren time ka vec drite

(refreni)(2x)
Dhe me duket se je engjell
cdo qelize e trupit me drejton tek ti
dashuria, nuk eshte enderr
ajo eshte nje perjetesi

Pas teje vajze, jam mrekulluar
nuk jam sic dukem me shiko ne shpirt
nese kam syte e turbulluar
ne zemren time ka vec drite

(refreni)
Dhe me duket (me duket) se je engjell (engjell)
cdo qelize e trupit me drejton tek ti
dashuria (dashuria), nuk eshte enderr (enderr)
ajo eshte nje perjetesi

(2x)
Dhe me duket se je engjell
cdo qelize e trupit me drejton tek ti
dashuria, nuk eshte enderr
ajo eshte nje perjetesiNuk kemi video për këtë këngë.
Evans Rama - Dashuria Nuk Eshte Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Nuk Eshte Enderr".
3. Video është e këngës "Dashuria Nuk Eshte Enderr", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente 0