Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Evans Rama - Drita E Henes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drita E Henes".
3. Video është e këngës "Drita E Henes", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Evans Rama - Drita E Henes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Une jam me ty
Dhe ti me mua, te dashuruar
Ec pa u menduar
E pa shikuar nga rruge e gjate

2.
Ti, me koke te ulur e dore te hedhur
Mbi supin tim
Ne te dy te ulur
Ne cep te dhomes
Cigare pime

3.
Dy te urryer
Te dashuruar

4.
Kur me mua vjen
Ti nuk e kupton
Se ne qiell do jemi
Bashke me henen tone

5.
Eej ti, ti nuk e diel cfare po mendoj
Une nuk e kuptoj
Kur e shoh henen e dashuroj

6.
Dy te urryer
Te dashuruar
Dy te perhumbur
Te mallengjyer


Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet