Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evans Rama - U Ktheva Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Ktheva" kënduar nga Evans Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Uragani - U Ktheva

Arsya Pse s'Po Hi n'Refrena
Osht Se Nuk Po Shoh Talenta
AMATERA Kejt AMATERA
Tekstet e Shtira Kejt Mangupa n'Interneta
Teshat e Gjana Shoki Nuk Ju Bojn Repera

s'Keni Stil s'Keni Fllou Ju JO JO
Bojna Rep Qe 10Vjet NA PO PO
Kejt Jon G Kur i Sheh Thu Wow Wow
Kush Ke Fallc Un i Thash Go Go Go

Vi Ma Shpejt Centrifugga
Kejt e Din Ju Jeni Tuxa
Kur Kom Majt Une Revole
Ti Ke Lu Allti Me Rruza
s'Bohet Fjal Ktu Per Frizura
Ta Bi Repin Pa Cenzura
Kur Te Boj Une Ni Sen
Del i Nxeht Si Bukt Te Furra

Sa Her Po Kthehna Un Po Vi Per Mi KALL
E Kom MAFiN Kogja Zor o Me Na NAL
O Ti Djal Mos Gabo Me m'Dal PerBALL
Me Ba Me Dal Dije Ma Nuk Kthehesh GJALL

1.11-2.00
Bitin e Kqyri Mrrolt
Jo Se Boj Si Ti o Vorr
n'Rep Une Kom Rol
s'Kom Nevoj Per Sponzor
Estrada s'Ka t'Boj Me Ghetto
Na e Dim Ju Jeni Zero
Niher Lagu Niher Teru
Lute Pak e Tani Therru

Na Jau Bojm Bajat
n'Spot Me Kallabllak
n'Cllub Me Kallabllak
Me Na Rreh Nuk Keni Fat

Na Reperav Ju Dham Shkoll
Na i Msojm Qysh Me Perdor
Mani Shqipe Be Mos Kani
-Edhe Ju Jeni KOSOVË-

Nese Une Po Pushoj
Do Me Than Qe Po Jau Lshoj
Rep-in Mir e Siguroj
Veq Kur Kthehna Eksplodoj

t'Garantoj Njo Ka Njo Ti Boj Sallat
t'Eleminoj Kejt Ti Kom Hallakat
t'Masakroj Kur Dush Munum Mi Mat
Pi Gjumit Qoj Se Ti Fansat i Ki Rat

Pe Bojna Shpejt
Se Pe Bojna Vet
Pe Majm Kit Shtet
Se e Kena Leht
I Kena Krejt
I Lojna Shtret
Grand Style e Ki
Per q'Do Qytet

Redblack - U Ktheva

Heee shqipe en envoie un selam je suis de retour.
Les gens parlent mais je me suis pas arrete.
Je suis celui que je suis je n'ai jamais change.
Ce que je pensais je l'ai dis dans mes musiques.
J'ai ouvert mon coeur et je vous l'ai montre.
Pas de mensonges la verite sort de ma bouche.
Il y en a que je touche et d'autre pas.
Mieux vaut 10 personnes derrière soit que 100 faux.
Le temps avance je ne le vois pas.
Tu vois les autres ils n'arretent pas de s'insulter.
Et toi qui a deux visages.
Fais attention à toi quand tu marche dans la rue tu risque de te prendre des coups.
La jalousie est un vilain defautil y a plein de mauvaise choses.
Demande aux jaloux comment je les ai touche.
La parole ne batera jamais la parole.
Tu les allume quand tu fais quelque chose de bien.

----------------------------------------------------------------------

He shqipe crois-moi je suis fatigue.
Ces jaloux n'apprennent pas de leurs erreurs.
Mais laisse tomber c'est pas grave pcq moi j'ai compris.
Ils ne font rien d'extraordinaire ils se tiennent à mes couilles.
Ils essayent de me detruire mais n y arrivent pas.
ils comprendront plus tard et ils en souffriront.
Parce que quand sa tombe du ciel c'est diffèrent.
sans attendre sans penser tu peux te faire poignarder.
C'est facile d'etre une personne à problème.
Tourne le dans la façon que tu veux moi j'ai mal nul part.
Je veux laisser une trace un symbole.
Peut-etre que demain je pars sans en avoir fait assez.
On peux pas savoir avec la vie sa vas comme sur des marches d'escalier.
Tu peux tomber mais te relever si t'es vivant.
Le dernier couplet va pour ceux qui j'aime.
Je vous porte tous dans le coeur...

Baba Psychoo - U Ktheva

Ngoni Knej O biqa se per mu jeni kerkush hiqa se kto tont t"hajn me tesha vesh se mu boll do fmi jan tu ma tesh se mu kurgjo sun um bajn po ata veq mut me goj po hajn une spo shitna trim po ma i fort se ti jam une ket sen edhe para ftyre ta thom Psychopath Tash u kthy me 1 sen tri domethan une jam qaj qe jam kon veq hala ma i fort e hala ma i xhon 100 ju kum kallxu se Psychopathin smuni me Urxuu

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente mbi këtë këngëEvans Rama - U Ktheva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Ktheva".
3. Video është e këngës "U Ktheva", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.