Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evans Rama - Ti Nuk Mundesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nje hap ne rruge pa ty
Askund shikoj dhe shkoj
I vetem jam dhe jetoj me imazhin tend
Asgje sme vjen nder mend

Pa fryme gjithcka kujtoj
Zerin tend qe dridhet kujtoj
Tani loton ne heshtje me ngadale
U ndame dhe ikem pa fjale

Ti mos harro
Se ne mes nesh gjithcka
Sa shpejt u shua mmmm
Ndaj mos enderro
Dhe kujto
Nese digjesh nje cast
Smund te jesh
smund te ndjesh
Jo nuk mund te qash


Ky tekst u dërgua nga  Evansrama


Nuk kemi video për këtë këngë.


Evans Rama
Publikimi: 27/12/2011
Festivali: Festivali i 50-të në RTSH
Muzika: Fabian Asllani
Teksti: Ilir Hoxha
Orkestrimi: Fabian Asllani


Evans Rama - Ti Nuk Mundesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Mundesh".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Mundesh", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente 0