Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evgjeni Çuli - Kolazh Jugu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Esmerke permeti
O rritur buze lumi 2x
O meraku c'me treti
Per ty sme ze gjumi 2x

Dil me prit te porta
O te te puth njehere 2x
O mos druaj nga bota
O trendafil me ere 2x

Penxhere moj penxhere
O penxhere moj penxhere
O me je rene ne avale
o me ke rene ne avale
O penxhereje me kabas 2x
O te vij brenda a ma qas 2x
O te qaso djalo te qas 2x
O te vish me lodra me gas 2x
O leshraverdha gjer ne krua 2x
O cme treten nazet e tua

O vishu krihu e hajde pasdarke
Ti moj faqa faqa rrumbullake
Nuk do rri me shume vec nja dy sahate 2x
Vemi te kendojmë dhe te hedhim valle 2x
Ti moj faqa faqa rrumbullake
O ceshte nje djale djale me mustaqe
Ti moj faqa faqa rrumbullake 2x
Ruhu te mos puthe ne gushe e ne faqe
Ti moj faqa faqa moj rrumbullake 2x
Ti moj faqa faqa non rrumbullake 2x
Ti moj faqa faqa moj rrumbullake 2x
Ruhu mos te puthe ne gushe e ne faqe
Ti moj faqa faqa moj rrumbullake 2x


Ky tekst u dërgua nga Samrika

Evgjeni Çuli - Kolazh Jugu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Jugu".
3. Video është e këngës "Kolazh Jugu", por nuk këndohet nga Evgjeni Çuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evgjeni Çuli:


Komente 0