A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Evi Reçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Evi Reçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E lindur në Durrës, por asnjëherë nuk ka jetuar në Shqipëri. Kur ka pasur vetëm dy vjet ajo me prindërit udhëton drejt Greqisë duke jetuar një kohë në Athinë. Më vonë udhëton drejt Italisë për të mbaruar studimet në Firence. Ndonëse jeton prej kohësh në Firence, Evi Reci nuk i ka munguar skenës së festivaleve shqiptare. Në Nëntor 2007, Evi Reçi merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Zjarr I Harruar". Në Nëntor 2008, Evi Reçi merr pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hersiana Matmuja

Kieda Budini

Ertila Koka

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Entela Zhula

Barbana

Dorina Garuci

Olta Boka

Emmy


Tags: Evi Reçi, Evi Reci

Evi Reçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019