Evi Reçi

Evi Reçi, Së Shpejti Me Projektin E Saj Në Radio Fleur

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-06-2012]
Suksesi i Evi Recit ne Itali ka kapercyer kufijte e te qenit thjesht nje kengetare e suksesshme. Mesa duket Evit i eshte propozuar edhe nje program radiofonik, te cilin kengetarja pritet ta nise se shpejti ne nje radio lokale italiane e njohur me emrin radio 'Fleur'. "Do te prezantoj emisionin javor 'world music'"-thote Evi Reci, duke shtuar se behet fjale per nje program radiofonik me muzike te zgjedhur dhe te ftuar ne studio. Programi startoi ne daten 7 qershor, ne oren 16.00.
 (bluetooth)

Evi Reçi, Së Shpejti Me Projektin E Saj Në Radio Fleur


Komente 0