Evi Reçi

Evi Reci Sjell Këngën E Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-05-2015]
Këngëtarja e njohur Evi Reci publikoi këngën e saj më të re të titulluar ´Merr guximin -
Së fundmi e kemi parë në Dancing With The Stars ku arriti të jetë një prej më të pëlqyerave, është kjo Evi Reci, këngëtarja shqiptare e cila jeton në Itali, por që për publikun e saj shqiptar solli këngën më të re

Evi për këtë këngë ka punuar me këngëtaren tonë të njohur Rona Nishliu e cila ka bërë tekstin dhe muzikën e këngës.

Më poshtë mund të shikoni këngën më të re të Evit
 (Lajmi.Net)

Evi Reci Sjell Këngën E Re


Komente 0