Official Video

Top 200

Evi Reçi & Flori - I Ngjan Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Flori Mumajesi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"

Këngë e albumit:

"Detaj"


(Flori:)
Ti më fal
do mundohem të ndryshoj
si të gjithë ndonjëherë dhe unë gaboj..

(Evi:)
Unë të fal
dhe kur emrin tim harron
sa herë më sheh unë e di kë po mendon...

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Evi:)
S'mundem unë të të shoh
kur ti ke mall
dhe të mundon ty shikimi i saj

(Flori:)
Jo nuk e fsheh se çdo ditë e mendoj

(Flori & Evi:)
E vuaj unë, e vuan ti, por jo ajo

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Flori:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemër nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj


Ky tekst u dërgua nga IettaaaKartolina (1)

2019-06-04 11:12:47
Unë të fal dhe kur
emrin tim harron
Sa herë më sheh
Unë e di kë po mendon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Evi Reçi: