Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Zjarr I Harruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Shpresë që nuk mbaron
e di ëndrra jonë jeton
se,se kur mendon
mbremja s'është e vetme gjithmonë
ëndrrat që flen
zgjohen dhe shuhen prapë
dua t'i shikoj
dua cdo moment t'i jetoj

Dy sy të ndaluar
Nje zemer trazuar
Nje zjarr i harruar
Kenge pa kenduar
ti hesht dhe afrohesh
loton kur largohesh
Kujtimet ku shkuan?
hapat ndaluar.Nuk kemi video për këtë këngë.


Evi Reçi
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007


Evi Reçi - Zjarr I Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr I Harruar".
3. Video është e këngës "Zjarr I Harruar", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0