Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Mangava Tut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te ndiej akoma, edhe pse ti nuk e meriton
Por do kaloj
Ndjej akoma, edhe pse vazhdimisht ti gabon
Por do harroj

Mos thuaj me asnje fjale
Ne heshtje ti ik ndadale
Mos ma bej me te veshtire
Nuk bene zemer t’ lutem ik

Mangava tut
Mangava tut
Mangava tut
But Mangava tut
Evi Reçi
Publikimi: 30/07/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Video Produksioni: Pro Video
Mix & Master - Ervin Gonxhi
Audio Production: Eran Production
Styling: Ardi Asllani
Hair & Mua: Beaute De Sonia
Video Concept: Evi ReciEvi Reçi - Mangava Tut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mangava Tut".
3. Video është e këngës "Mangava Tut", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0