Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Evin Thana
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Evin Thana është këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Evin Thana merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Muzika".

Në Maj 2009, Evin Thana merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Koha Le Te Ngece".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet