Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evis Mula - Une Jam Dashuria (Feat. Erti Hizmo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kush kujton se zemra është një loder
njohje ndjenjen aspak jo mirësi
shkojnë e vijnë si hije larg të huaj
se meritojn aspak jo dashurinë

Me sytë e tu më fale ti gjith botën
me buzët e tua e putha syrin tënd
per ty jetoj dhe përgjërohem
se ti ma fal dhe unë ta fal
gjith dashurinë

ref;
sa herë mendoj kur ti me thua
më fale ti në shpirtin tim
gjith dashurinë
mjaftoj një qast pasi u qmënda
kur ti me the sa shum te dua
ooo zot, ty te besova
dhe veten time,
ndale të lutem veq dashurinë
kjo zemra ime, kur eshte larg teje
ty të kerkoooon
une jam dashuria,ti je perendia

me sytë e tu më fale ti gjith botën
me buzët e tua e njoma shpirtin tim
për ty jetoj dhe përgjërohem
se ti ma fal dhe une ta fal
gjith dashurinë

ref;
sa herë mendoj kur ti më thua
më fale ti në shpirtin tim
gjith dashurinë
mjaftoj një qast pasi u qmënda
kur ti më the sa shum te dua
ooo zot,ty të besova
dhe veten time ,
ndale të lutem veq dashurinë
kjo zemra ime kur është larg teje
ty të kerkoooon
une jam dashuria ti je perendia
une jaaaaaaaaaaaaaaaaaam.


Ky tekst u dërgua nga  Behar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Evis Mula
Featuring: Erti Hizmo
Publikimi: 19/12/2008
Festivali: Festivali i 47-të në RTSH


Evis Mula - Une Jam Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam Dashuria".
3. Video është e këngës "Une Jam Dashuria", por nuk këndohet nga Evis Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evis Mula:


Komente 0