Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evzi Kaja - Kenge Dibrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë Lirike Dibrane

O Vuna Kambën lalo përmi Kambe
O Vuna Kambën lalo përmi Kambe
o Si Bilbilat që knojn në Lame
o Si Bilbilat që knojn në Lame

Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara
Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara

O vuna dorën lalo për mbi dore
O vuna dorën lalo për mbi dore
o Si bilbilat që knojn në molle
o Si bilbilat që knojn në molle

Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara
Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara

O Vuna gishtin Lalo për mbi gishte
O Vuna gishtin Lalo për mbi gishte
O si bilbilat që knojn N'Banishte
O si bilbilat që knojn N'Banishte

Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara
Djali Na ka Sevda a eeee
Çaj djal si Fukara


Ky tekst u dërgua nga MagnumRecords

Evzi Kaja - Kenge Dibrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Dibrane".
3. Video është e këngës "Kenge Dibrane", por nuk këndohet nga Evzi Kaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evzi Kaja (Xiu):


Komente 0