A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Evzi Kaja & Mirsina Prrenja - Fatin E Kujtoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Mirsina Prrenja

Këngë e albumit:

"Mirsina Prrenja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fatin E Kujtoj" kënduar nga Evzi Kaja & Mirsina Prrenja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Evzi Kaja & Mirsina Prrenja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019