Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evzi Kaja (Xiu) - Si Zjarr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/08/2019

2019-08-12T20:34:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Zjarr" kënduar nga Evzi Kaja (Xiu).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Evzi Kaja (Xiu) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Evzi Kaja (Xiu):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet